HOME
;

Profil společnosti

   Firma Kova Jemnice s.r.o. byla založena v roce 1996 Milanem a Ivetou Neshybovými. Firma je od počátku své činnosti zaměřena na kusovou a malosériovou výrobu nástrojařského charakteru.

   V roce 1997 jsme zahájili zakázkovou výrobu s pěti zaměstnanci na konvenčních strojích. Postupně s rozbíhající se výrobou muselo se i strojní vybavení firmy ubírat cestou CNC technologií, dokonalejšího nástrojového vybavení a měřící techniky.

   V současné době jsme již plně vybaveni na výrobu lisovacích přípravků a forem (viz menu strojní vybavení). Mimo tuto specializovanou výrobu produkujeme válečkové kalibry, upínací nářadí a speciální měřidla, dále díly a podsestavy k manipulačním a montážním strojům případně kompletním linkám.

   Naše produkce je zaměřena z 80% na výrobu do zemí evropské unie a to především do Rakouska a Německa.

   Disponujeme strojním vybavením na třískové a elektroerosivní obrábění, brousícími technologiemi, svaření MIG, TIG (plasmové zajišťujeme v kooperaci). Mimoto provozujeme vlastní lakovnu s míchárnou acrylátových barev a stříkacím boxem. Tepelné zpracování a galvanické operace zajišťujeme v kooperaci na území České republiky, v případě nutnosti i na území Rakouska. V omezené kapacitě nabízíme konstrukční práce (formy, přípravky).

   Firma Kova Jemnice s.r.o. k 1.1.2005 zaměstnává 48 vlastních zaměstnanců a 13 spolupracovníků externích.